KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271005
nr 1327 1005
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Två väninnor". Signerad. Olja på duk, 50x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:47:48
300 kr
400 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano